-62%

Фустан - код 484 - сиво

Нема на залиха
SKU
109
-62%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0707 - сиво
  Фустан - код 0707 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 3000 - сиво
  Фустан - код 3000 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Код AC-1026 - кремова
  Код AC-1026 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 2. Јакна - код 8686 - кафеава
  Јакна - код 8686 - кафеава
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 3. Палто - код 423 - борда
  Палто - код 423 - борда
  Special Price MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 4. Фустан - код 3665 - путер зелена
  Фустан - код 3665 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Блуза - код 2666 - розова
  Блуза - код 2666 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Код H - 9029 - 4 - шарена
  Код H - 9029 - 4 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Код B70 - црна
  Код B70 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Сако - код 1980 - путер зелена
  Сако - код 1980 - путер зелена
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Кошула - код 653 - црна
  Кошула - код 653 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Панталони - код 4842 - темно сина
  Панталони - код 4842 - темно сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71