Код 1

Нема на залиха
SKU
8798
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код 422 - 2 - шарена
  Код 422 - 2 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Боди - код 3496 - зелена
  Боди - код 3496 - зелена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Код 422 - 3 - шарена
  Код 422 - 3 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Боди - код 293 - капучино
  Боди - код 293 - капучино
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Боди - код 370 - 11 - шарена
  Боди - код 370 - 11 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Боди - код 8180 - путер зелена
  Боди - код 8180 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Код 422 - 5 - црна
  Код 422 - 5 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Боди - код 3496 - црвена
  Боди - код 3496 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Боди - код 3496 - сиво
  Боди - код 3496 - сиво
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Боди - код 3496 - темно сина
  Боди - код 3496 - темно сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71