Код 3

Нема на залиха
SKU
8800
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско боди в черно с цип - код 11757
  Боди - код 11757 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Дамско боди в бежово с поло яка - код 11593
  Боди - код 11593
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Дамско боди в бяло рипс - код 11562
  Боди - код 11562 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Боди - код 8807 - розова
  Боди - код 8807 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Боди - код 0582 - жолта
  Боди - код 0582 - жолта
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Дамско боди в бяло с цип - код 11692
  Боди - код 11692 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамско изрязано боди в черно - код 3322
  Боди - код 3322 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамско боди с цип в оранжево рипс - код 2232
  Боди - код 2232 - портокалова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамско боди с атрактивен десен - код 2513 - 2
  Боди - код 2513 - шарена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамско изрязано боди с връзки в бяло - код 2935
  Боди - код 2935 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71