Код 4

Нема на залиха
SKU
8801
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Боди - код 293 - виолетова
  Боди - код 293 - виолетова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Боди - код 293 - путер зелена
  Боди - код 293 - путер зелена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Боди - код 370 - 10 - шарена
  Боди - код 370 - 10 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Боди - код 370 - 7 - шарена
  Боди - код 370 - 7 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Боди - код 8180 - путер зелена
  Боди - код 8180 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Боди - код 370 - 12 - шарена
  Боди - код 370 - 12 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Боди - код 293 - бело
  Боди - код 293 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Боди - код 370 - 1 - шарена
  Боди - код 370 - 1 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Код 422 - 6
  Код 422 - 6
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Боди - код 293
  Боди - код 293
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71