Ново -60%

Сако - код 680 - сиво

На залиха
SKU
292801
-60%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 5 % Еластан - 95 %

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6568 - небесно сина
  Блуза - код 6568 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Блуза - код 3070 - тиркизна
  Блуза - код 3070 - тиркизна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Код CF009-25 - розова
  Код CF009-25 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 835 - темно сина
  Фустан - код 835 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 659 - зелена
  Фустан - код 659 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Маица - код 3583 - црна
  Маица - код 3583 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Фустан - код 742 - тиркизна
  Фустан - код 742 - тиркизна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Фустан - код 2011 - тиркизна
  Фустан - код 2011 - тиркизна
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 9. Блуза - код 5464 - виолетова
  Блуза - код 5464 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Фустан - код 492 - пудра
  Фустан - код 492 - пудра
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.507,71