-56%

Јакна - код 0585 - црна - Промоциja

На залиха
SKU
350491-c
-56%
Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 4.639,71
Табела на големини

Тежина: 1 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен дамски сет с топ с паданли рамене и къси панталонки в бежово - код 2730
  Комплет - код 2730
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 8291 - црна
  Фустан - код 8291 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Код B438
  Код B438
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Топ - код 5201 - црна
  Топ - код 5201 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 4453 - 3
  Фустан - код 4453 - 3
  MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Блуза - код 3501 - 1 - бело
  Блуза - код 3501 - 1 - бело
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Комплет - код 0833 - капучино
  Комплет - код 0833 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Комплет - код 1727 - пудра
  Комплет - код 1727 - пудра
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 9. Блуза - код 11633 - розова
  Блуза - код 11633 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Топ - код 2987 - розова
  Топ - код 2987 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71