-37%

Јакна - код 0607 - црна - Промоциja

На залиха
SKU
355756-c
-37%
Најниско MKD 2.928,71 Регуларна цена MKD 4.668,71
Табела на големини

Тежина: 1 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2169
  Фустан - код 2169
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Код B299
  Код B299
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Маица - код 4496 - црна
  Маица - код 4496 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 45211 - капучино
  Блуза - код 45211 - капучино
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Блуза - код 0055
  Блуза - код 0055
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 3501 - 4 - розова
  Блуза - код 3501 - 4 - розова
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Дамско боди в масленозелено - код 2918
  Боди - код 2918
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамска туника в черно - код 1215
  Туника - код 1215 - 5 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Комплет - код 6797 - црна
  Комплет - код 6797 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 5377 - 4 - борда
  Блуза - код 5377 - 4 - борда
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 985,71