-33%

Јакна - код 120 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37406
-33%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6525 - црвена
  Фустан - код 6525 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Спортски комплет - код 7034 - пудра
  Спортски комплет - код 7034 - пудра
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 3. Изчистен дамски топ рипс в бежово - код 4656
  Топ - код 4656 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Дамско изрязано боди с връзки в бежово - код 2935
  Боди - код 2935
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Код B579 - окер
  Код B579 - окер
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Къс дамски елек грейка в черно - код 5763
  Елек - код 5763 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Къса плетена дамска жилетка в циклама - код 4695
  Кардиган - код 4695 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 11864
  Фустан - код 11864
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Тениска в цвят мента с къдрички на точки - код 982
  Маица - код 982 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Маица - код 4435 - црна
  Маица - код 4435 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71