-32%

Јакна - код 498 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40968
-32%
Special Price MKD 1.508,00 Регуларна цена MKD 2.233,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Късо яке в бяло с атрактивен десен - код 9197
  Јакна - код 9197 - бела
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
Слични производи
 1. Дамски модерен спортен екип късо горнище с цип и долнище с висока талия рипс в бежово - код 7895
  Тренерки - код 7895 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Кошула - код 7492
  Кошула - код 7492
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамски пуловер с едра плетка в лилаво - код 4781
  Џемпер - код 4781 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Комплет - код 2730
  Комплет - код 2730
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 6842 - сина
  Фустан - код 6842 - сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 2104 - циклама
  Фустан - код 2104 - циклама
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Фустан - код 4933 - небесно сина
  Фустан - код 4933 - небесно сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Комплет - код 4556 - 1
  Комплет - код 4556 - 1
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 9. Фустан - код 5290
  Фустан - код 5290
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Кратки панталони - код 6614 - 4 - сиво
  Кратки панталони - код 6614 - 4 - сиво
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 492,71