-32%

Јакна - код 498 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40969
-32%
Special Price MKD 1.508,00 Регуларна цена MKD 2.233,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамско късо свободно кожено яке в черно - код 4901
  Јакна - код 4901 - црна
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
Слични производи
 1. Спортен комплект блуза и панталон в черно - код 2986
  Комплет - код 2986 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 1036 - црна
  Фустан - код 1036 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Дамски топ потник рипс с принт в бяло - код 10270
  Топ - код 10270 - бела
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 9265
  Фустан - код 9265
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Летен дамски сет топ с паднали рамене и къси панталони с атрактивен десен - код 7355 - 10
  Комплет - код 7355 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Блуза рипс в светлобежово с ефектни ръкави - код 2380
  Код 2380
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дамски комплект тениска и къси панталонки в черно райе - код 4577
  Комплет - код 4577 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Кардиган - код 0107 - црна
  Кардиган - код 0107 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамски топ потник в цвят тюркоаз - код 2245 - лице
  Топ - код 2245 - тиркизна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Фустан - код 5371 - пудра
  Фустан - код 5371 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71