Јакна - код 522 - 1 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
74-c
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 2512 - црна
  Маица - код 2512 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Дамска плетена жилетка в бежово - код 2305
  Кардиган - код 2305
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Блуза - код 0755 - путер зелена
  Блуза - код 0755 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Ефектни вталени дънки в сиво - код 0396
  Фармерки - код 0396 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 2503 - шарено
  Фустан - код 2503 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 0586 - шарена
  Фустан - код 0586 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Фустан - код 0991 - бела
  Фустан - код 0991 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Спортен комплект блуза и панталон в черно - код 2986
  Комплет - код 2986 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 6842 - окер
  Фустан - код 6842 - окер
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 0836 - црна
  Фустан - код 0836 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71