-29%

Јакна - код 541 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39335
-29%
Special Price MKD 1.740,00 Регуларна цена MKD 2.465,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамско късо свободно кожено яке в черно - код 4901
  Јакна - код 4901 - црна
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
Слични производи
 1. Дамски бански в две части с висока талия в зелено - код 2709
  Купачи - код 2709 - 3 - зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Код 13010
  Код 13010
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 0510 - шарена
  Фустан - код 0510 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Маица - код 11961 - розова
  Маица - код 11961 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Фустан - код 1290 - 1 - шарено
  Фустан - код 1290 - 1 - шарено
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 2380 - црна
  Блуза - код 2380 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Тренерки - код 3786 - црна
  Тренерки - код 3786 - црна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Фустан - код 1752 - шарена
  Фустан - код 1752 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Панталони - код 2788 - 4
  Панталони - код 2788 - 4
  MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Код B521 - виолетова
  Код B521 - виолетова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71