-29%

Јакна - код 546 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39334
-29%
Special Price MKD 1.740,00 Регуларна цена MKD 2.465,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамско късо свободно кожено яке в черно - код 4901
  Јакна - код 4901 - црна
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
Слични производи
 1. Блуза - код 1682 - црна
  Блуза - код 1682 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Код NH2889 - жолта
  Код NH2889 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Дамски топ в розово - 1287
  Топ - код 1287 - розова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 6135 - окер
  Фустан - код 6135 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Боди - код 8478 - сиво
  Боди - код 8478 - сиво
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Дамска лятна риза цвят капучино - 6598
  Кошула - код 6598 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Фустан - код 0576
  Фустан - код 0576
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Свободна дълга плетена дамска жилетка в масленозелено - код 2927
  Фустан - код 2927
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Туника - код 2943 - црна
  Туника - код 2943 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код B424 - капучино
  Код B424 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71