-36%

Јакна - код 7070 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339526
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 1 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9438 - црна
  Фустан - код 9438 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Ефектна дамска свободна плетена туника с голо рамо в розово - код 2975
  Туника - код 2975 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Атрактивен къс дамски топ потник рипс в лилаво - код 2014
  Топ - код 2014 - виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 637,71
 4. Атрактивен дамски топ къса тенсика рипс с гол гръб в черно - код 11927
  Топ - код 11927 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Код LS563 - жолта
  Код LS563 - жолта
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 0510 - шарена
  Фустан - код 0510 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Јакна - код 12032 - шарена
  Јакна - код 12032 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 1294
  Фустан - код 1294
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Спортно-елегантен дамски комплект в черно - код 3424
  Комплет - код 3424 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 10. Фустан - код 1748 - црвена
  Фустан - код 1748 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71