-63%

Јакна - код 7070 - кафеава - Промоциja

На залиха
SKU
339481
-63%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 1 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Јакна - код 888 - кафеава
  Јакна - код 888 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Код AC- 1015 - кафеава
  Код AC- 1015 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 2. Фустан - код 699 - светло виолетова
  Фустан - код 699 - светло виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Кошула - код 4443 - 1 - шарена
  Кошула - код 4443 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Јакна - код 2015 - 2 - црна
  Јакна - код 2015 - 2 - црна
  Најниско MKD 4.088,71 Регуларна цена MKD 4.668,71
 5. Код JY-6480 - кафеава
  Код JY-6480 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Комплет - код 481 - црвена
  Комплет - код 481 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 395 - сиво
  Фустан - код 395 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 8027 - бело
  Блуза - код 8027 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 9. Комплет - код 6141 - борда
  Комплет - код 6141 - борда
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Тренерки - код 869 - небесно сина
  Тренерки - код 869 - небесно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71