-63%

Јакна - код 7070 - путер зелена - Промоциja

На залиха
SKU
339556
-63%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 1 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Јакна - код 888 - путер зелена
  Јакна - код 888 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Јакна - код 888 - зелена
  Јакна - код 888 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Јакна - код 794 - путер зелена
  Јакна - код 794 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 4016 - окер
  Фустан - код 4016 - окер
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Кардиган - код 6263 - розова
  Кардиган - код 6263 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Палто - код 4767 - розова
  Палто - код 4767 - розова
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 4. Блуза - код 4111 - пудра
  Блуза - код 4111 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Купачи - код 725 - црвена
  Купачи - код 725 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дуксер - код 1685 - црна
  Дуксер - код 1685 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Фустан - код 9933 - жолта
  Фустан - код 9933 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дуксер - код 4840 - розова
  Дуксер - код 4840 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Палто - код 410
  Палто - код 410
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Фустан - код 1598 - сина
  Фустан - код 1598 - сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71