-63%

Јакна - код 7070 - розова - Промоциja

На залиха
SKU
339541
-63%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 1 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Јакна - код 888 - розова
  Јакна - код 888 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Јакна - код 1915 - 1 - црна
  Јакна - код 1915 - 1 - црна
  Најниско MKD 4.466,00 Регуларна цена MKD 5.046,00
 2. Елек - код 8786 - пудра
  Елек - код 8786 - пудра
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Блуза - код 6674 - светло сина
  Блуза - код 6674 - светло сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Кардиган - код 0372 - розова
  Кардиган - код 0372 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Панталони - код 3062 - небесно сина
  Панталони - код 3062 - небесно сина
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Блуза - код 8861 - 10 - окер
  Блуза - код 8861 - 10 - окер
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Код NH2889 - црна
  Код NH2889 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Комплет - код 557 - виолетова
  Комплет - код 557 - виолетова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Фустан - код 7791 - бело
  Фустан - код 7791 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 3111 - путер зелена
  Блуза - код 3111 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71