-72%

Јакна - код 7070 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339511
-72%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 1 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 2548 - 4
  Топ - код 2548 - 4
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Елек - код 2519 - 2 - сиво
  Елек - код 2519 - 2 - сиво
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамско боди с цип в оранжево рипс - код 2232
  Боди - код 2232 - портокалова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 0711 - 2 - бело
  Фустан - код 0711 - 2 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамски бански с висока талия с ефектен десен - код 0952 - 6
  Купачи - код 0952 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Къс дамски топ в цвят червено - код 1273
  Топ - код 1273 - црвена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Боди - код 0582
  Боди - код 0582
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Комбинезон - код 7701
  Комбинезон - код 7701
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дамски комплект тениска и къси панталонки в бежово - код 11894
  Комплет - код 11894 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски дънки еластични с висока талия в синьо с накъсан ефект - код 4362
  Фармерки - код 4362 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.043,71