-72%

Јакна - код 7070 - светло сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339586
-72%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 1 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско боди в цвят праскова с цип - код 11757
  Боди - код 11757 - праска
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Парео - код 0666 - 4 - шарена
  Парео - код 0666 - 4 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Фустан - код 1504 - 3 - црвена
  Фустан - код 1504 - 3 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Фустан - код 4671 - кремова
  Фустан - код 4671 - кремова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Късо дамско палто с колан в цвят капучино - код 0121
  Палто - код 0121 - капучино
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамско дълго елегантно палто с копчета и колан в тъмнозелено - код 1635
  Палто - код 1635
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 7. Блуза - код 374 - светло виолетова
  Блуза - код 374 - светло виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Екстравагантна къса дамска блуза рипс с поло яка и гол гръб в зелено
  Блуза - код 2379 - 2
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Фустан - код 0375
  Фустан - код 0375
  Special Price MKD 2.174,71 Регуларна цена MKD 2.754,71
 10. Дамски дънки с кръпки в синьо - код 3899 - лице
  Фармерки - код 3899 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71