-72%

Јакна - код 7070 - темно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339601
-72%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 1 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1430 - окер
  Фустан - код 1430 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дънкови панталонки с копчета в светлосиньо - код 4308
  Кратки панталони - код 4308 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 8113 - 5 - ментол
  Фустан - код 8113 - 5 - ментол
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Комплет - код 2763 - 2 - црвена
  Комплет - код 2763 - 2 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 8840 - небесно сина
  Фустан - код 8840 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 138 - кремова
  Фустан - код 138 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Топ - код 3432 - жолта
  Топ - код 3432 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Џемпер - код 0283
  Џемпер - код 0283
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Панталони - код 4895
  Панталони - код 4895
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Маица - код 3324 - 1 - црна
  Маица - код 3324 - 1 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71