-72%

Јакна - код 7070 - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339496
-72%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 1 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Изчистен дамски топ потник с едно рамо в бяло - код 2576
  Топ - код 2576 - 2 - бело
  Најниско MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Комплет - код 2763 - 1 - црна
  Комплет - код 2763 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Дамски спортно-елегантен комплект панталон и блуза с дълъг ръкав в синьо - код 0244
  Комбинезон - код 0244 - небесно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Атрактивна риза в бежово - код 11923
  Кошула - код 11923
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Кардиган - код 0107 - бело
  Кардиган - код 0107 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 3852 - бело
  Фустан - код 3852 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Къс дамски топ в цвят червено - код 1273
  Топ - код 1273 - црвена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Дамска изчистена блуза с атрактивни ръкави рипс в лилаво - код 1300
  Маица - код 1300 - виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 637,71
 9. Фустан - код 1430 - зелена
  Фустан - код 1430 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Маичка - код 11541
  Маичка - код 11541
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 985,71