Јакна - код 806 - 1 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37408-c
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 2967 - бело
  Топ - код 2967 - бело
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 608,71
 2. Блуза - код 875 - црна
  Блуза - код 875 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Маица - код 2126 - црна
  Маица - код 2126 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 11898
  Блуза - код 11898
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Фустан - код 6319 - 6 - шарено
  Фустан - код 6319 - 6 - шарено
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Маица - код 4340 - црна
  Маица - код 4340 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Ефирен къс гащеризон с колан в бяло - код 1473
  Комбинезон - код 1473 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Дамски сет потник и пола рипс в черно - 10055
  Код 10055
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Блуза - код 8861 - 1 - сина
  Блуза - код 8861 - 1 - сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71