Јакна - код 806 - 2 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37409-c
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Елегантен къс гащеризон в черно - код 7121 - лице
  Комбинезон - код 7121 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Стилно свободно дамско яке с копчета от лъскава материя в масленозелено - код 0273
  Јакна - код 0273
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Атрактивно дълго дамско сако в бордо - код 8135
  Сако - код 8135 - борда
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Дуксер - код 1672 - црна
  Дуксер - код 1672 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза в светлосиньо с голи рамене ефектни ръкави рипс - код 2380
  Блуза - код 2380
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамски изрязан бански в две части в жълто - код 9042
  Купачи - код 9042 - 6 - жолта
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 1616 - црна
  Фустан - код 1616 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 1272 - црна
  Фустан - код 1272 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Маица - код 11669 - сиво
  Маица - код 11669 - сиво
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Дамска тениска в светлосиво с принт - код 2621
  Топ - код 2621
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71