-26%

Јакна - код 806 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37426
-26%
Special Price MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамско късо свободно кожено яке в черно - код 4901
  Јакна - код 4901 - црна
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
Слични производи
 1. Къс дамски елек грейка в бежово и розово - код 1388
  Елек - код 1388 - 2 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 33511 - 2 - црна
  Фустан - код 33511 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Маица - код 4123 - розова
  Маица - код 4123 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Тренерки - код 8177 - зелена
  Тренерки - код 8177 - зелена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Код 10230
  Код 10230
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 0545 - окер
  Фустан - код 0545 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 12833 - бело
  Фустан - код 12833 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Топ - код 3130
  Топ - код 3130
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Панталони - код 3987 - борда
  Панталони - код 3987 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 2581 - шарена
  Фустан - код 2581 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71