-34%

Јакна - код 8686 - сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339316
-34%
Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Ефектно скъсано свободно дънково яке в синьо - код 4759
  Јакна - код 4759 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
Слични производи
 1. Маица - код 4363 - бело
  Маица - код 4363 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Дамски топ потник в цвят тюркоаз - код 2245 - лице
  Топ - код 2245 - тиркизна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 5142 - борда
  Фустан - код 5142 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 12003
  Фустан - код 12003
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Спортски комплет - код 3221
  Спортски комплет - код 3221
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Код 10230
  Код 10230
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Ефирна дамска пола в бяло - код 11730
  Сукња - код 11730 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Топ - код 2668 - путер зелена
  Топ - код 2668 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 11996 - црна
  Фустан - код 11996 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Маица - код 3324 - 1 - црна
  Маица - код 3324 - 1 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71