-54%

Џемпер - код 0202 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
352291
-54%
Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11564 - црвена
  Блуза - код 11564 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 1454 - праска
  Блуза - код 1454 - праска
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 2593
  Фустан - код 2593
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Код B424 - капучино
  Код B424 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код В143 - 6 - шарена
  Код В143 - 6 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Маица - код 4500 - бело
  Маица - код 4500 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Топ - код 4272 - црна
  Топ - код 4272 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Маица - код 4514 - бела
  Маица - код 4514 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Код 10021А - жолта
  Код 10021А - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Атрактивни къси панталони в цвят шампанско - код 7504
  Кратки панталони - код 7504 - 4
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71