-53%

Џемпер - код 5952 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340036
-53%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Акрил

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска с ефектни ръкави и остро деколте в лилаво - код 2462
  Маица - код 2462 - виолетова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Дамска риза в розово с елементи от тюл - код 0638
  Кошула - код 0638 - 3 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Код 5350 - небесно сина
  Код 5350 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Панталони - код 9095 - 4 - пудра
  Панталони - код 9095 - 4 - пудра
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Екстравагантна туника в синьо - код 4222
  Туника - код 4222 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Код 2228 - црна
  Код 2228 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Кратки панталони - код 6815 - бело
  Кратки панталони - код 6815 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 6299 - бело
  Фустан - код 6299 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Блуза - код 8353 - розова
  Блуза - код 8353 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Маица - код 3912 - црна
  Маица - код 3912 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71