-21%

Џемпер - код 5952 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340021
-21%
Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Акрил

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 767 - црна
  Јакна - код 767 - црна
  Најниско MKD 2.464,71 Регуларна цена MKD 3.044,71
 2. Стилен дамски гащеризон в червено - код 1525
  Комбинезон - код 1525 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Маица - код 0272 - црна
  Маица - код 0272 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Дамски комплект къс топ с дълъг ръкав и дълга пола с висока талия в цвят горчица - код 3954
  Комплет - код 3954 - окер
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Атрактивна елегантна вталена дамска блуза с голо рамо в бяло - код 5343
  Блуза - код 5343 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Топ - код 5658 - розова
  Топ - код 5658 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 7. Къс дамски топ потник в черно - код 2910
  Топ - код 2910 - 2 - црна
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Eкстравагантен дамски топ потник с гол гръб в цвят капучино - код 12008 - лице
  Топ - код 12008 - капучино
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 608,71
 9. Фустан - код 6426 - 2 - кремова
  Фустан - код 6426 - 2 - кремова
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 0393
  Фустан - код 0393
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71