-53%

Џемпер - код 5952 - окер - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340066
-53%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Акрил

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Џемпер - код 3255 - окер
  Џемпер - код 3255 - окер
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2594 - 1 - розова
  Фустан - код 2594 - 1 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Хеланки - код 1572
  Хеланки - код 1572
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 1682
  Блуза - код 1682
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Комбинезон - код 4835 - 1 - шарена
  Комбинезон - код 4835 - 1 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Тренерки - код 1777 - путер зелена
  Тренерки - код 1777 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Фустан - код 6426 - 2 - кремова
  Фустан - код 6426 - 2 - кремова
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Екстравагантна къса блуза с паднали рамене в бяло - код 4857
  Блуза - код 4857 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 8. Топ - код 4606 - црна
  Топ - код 4606 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Дамска туника в цвят циклама с изрязан гръб - код 0880
  Туника - код 0880 - 3 - циклама
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Маица - код 0777 - бела
  Маица - код 0777 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71