-53%

Џемпер - код 5952 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339976
-53%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Акрил

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски свободен пуловер с паднало рамо в цвят пудра - код 3255
  Џемпер - код 3255 - пудра
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
Слични производи
 1. Комбинезон - код 1054 - црна
  Комбинезон - код 1054 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Фустан - код 11939
  Фустан - код 11939
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Дамска тениска рипс в светлосиньо с отворено деколте - 0844
  Маица - код 0844
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Кардиган - код 2894 - сиво
  Кардиган - код 2894 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Дамски комплект къс топ с дълъг ръкав и дълга пола с висока талия в розово - код 3954
  Комплет - код 3954 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в жълто - код 4539
  Кардиган - код 4539 - жолта
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Дамски бански костюм в две части рипс в светлолилаво - код 4964
  Купачи - код 4964 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Топ - код 11955 - жолта
  Топ - код 11955 - жолта
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Комплет - код 1302 - 1 - бело
  Комплет - код 1302 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71