-21%

Џемпер - код 5952 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340051
-21%
Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Акрил

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 7940 - борда
  Палто - код 7940 - борда
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Дуксер - код 3262 - путер зелена
  Дуксер - код 3262 - путер зелена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Маица - код 1222 - бело
  Маица - код 1222 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Код 13010 - црна
  Код 13010 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Елегантен дамски гащеризон в синьо - код 0910
  Комбинезон - код 0910 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Комплет - код 6989 - 4 - виолетова
  Комплет - код 6989 - 4 - виолетова
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дамско палто с копчета и колан в сиво - код 6398
  Палто - код 6398 - сиво
  Special Price MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 8. Фустан - код 4790 - небесно сина
  Фустан - код 4790 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Атрактивен дамски къс топ потник рипс в светлосиньо - код 9914
  Топ - код 9914
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Сако - код 7490 - црна
  Сако - код 7490 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71