-53%

Џемпер - код 5952 - виолетова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340006
-53%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Акрил

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Ролка - код 1591 - 5 - бело
  Ролка - код 1591 - 5 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Блуза - код 0631 - 3 - црвена
  Блуза - код 0631 - 3 - црвена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Екстравагантна туника в бежово и черно с качулка - код 7150
  Туника - код 7150 - 1 - кремова
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Дамска еластична пола от рипс в бежово 7/8 - код 4043
  Сукња - код 4043
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Дамска риза къс ръкав с къдрици в оранжево - код 4136
  Кошула - код 4136 - портокалова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 2258 - небесно сина
  Фустан - код 2258 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Къса дамска тениска с връзки в черно - код 2425
  Маица - код 2425 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Дуксер - код 6269 - 2 - шарена
  Дуксер - код 6269 - 2 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Комплет - код 11776 - ментол
  Комплет - код 11776 - ментол
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Јакна - код 4315 - 1
  Јакна - код 4315 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71