-51%

Џемпер - код 6066 - Промоциja

Нема на залиха
SKU
351166
-51%
Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 6313 - капучино
  Комбинезон - код 6313 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Спортски комплет - код 11608 - бело
  Спортски комплет - код 11608 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Кратки панталони - код 4548 - 2 - црна
  Кратки панталони - код 4548 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Блуза - код 1603 - 3 - бело
  Блуза - код 1603 - 3 - бело
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Блуза - код 11492 - 3 - црна
  Блуза - код 11492 - 3 - црна
  Најниско MKD 521,71
 6. Код B435
  Код B435
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Комплет - код 1408 - 1 - црна
  Комплет - код 1408 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 8. Код B336 - црна
  Код B336 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Маица - код 2279 - бело
  Маица - код 2279 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 3151 - 4 - корали
  Блуза - код 3151 - 4 - корали
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71