Јакна - код 012 - сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
608-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0633 - 4 - црвена
  Блуза - код 0633 - 4 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 6299 - црна
  Фустан - код 6299 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 4301
  Фустан - код 4301
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Блуза - код 145 - црна
  Блуза - код 145 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 4229 - корали
  Блуза - код 4229 - корали
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 6050 - црна
  Блуза - код 6050 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 7. Дамска риза къс ръкав с къдрици в бежово - код 4136
  Кошула - код 4136
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Тениска в бяло с моден принт - код 2261
  Маица - код 2261 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Палто - код 9099 - путер зелена
  Палто - код 9099 - путер зелена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Фустан - код 2055 - 1 - циклама
  Фустан - код 2055 - 1 - циклама
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71