-33%

Јакна - код 106 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37407
-33%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Јакна - код 0266 - црна
  Јакна - код 0266 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фармерки - код 7032 - 1 - црна
  Фармерки - код 7032 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Туника - код 8487 - шарена
  Туника - код 8487 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Къс дамски топ рипс в масленозелено - код 0963
  Топ - код 0963
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Блуза - код 4086
  Блуза - код 4086
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Фустан - код 2721 - виолетова
  Фустан - код 2721 - виолетова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Фустан - код 91499 - црна
  Фустан - код 91499 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Маица - код 3350 - црна
  Маица - код 3350 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Атрактивно боди в светлосиньо рипс - код 1463
  Боди - код 1463
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Код B439
  Код B439
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Код Р72 - 1 - шарена
  Код Р72 - 1 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71