-15%

Јакна - код 109 - 5 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
4099
-15%
Special Price MKD 2.465,00 Регуларна цена MKD 2.900,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Јакна - код 1827 - 2 - црна
  Јакна - код 1827 - 2 - црна
  Најниско MKD 2.262,00 Регуларна цена MKD 5.046,00
 2. Јакна - код 2610 - 3 - црна
  Јакна - код 2610 - 3 - црна
  Најниско MKD 2.609,71 Регуларна цена MKD 4.349,71
 3. Јакна - код 2610 - 2 - црна
  Јакна - код 2610 - 2 - црна
  Најниско MKD 2.609,71 Регуларна цена MKD 4.349,71
 4. Јакна - код 2610 - 1 - црна
  Јакна - код 2610 - 1 - црна
  Најниско MKD 2.609,71 Регуларна цена MKD 4.349,71
 5. Јакна - код 0018 - 1 - црна
  Јакна - код 0018 - 1 - црна
  Најниско MKD 2.551,71 Регуларна цена MKD 3.131,71
Слични производи
 1. Палто - код 3100 - 2 - борда
  Палто - код 3100 - 2 - борда
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 2. Топ - код 2477 - црна
  Топ - код 2477 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Тренерки - код 1236 - светло сина
  Тренерки - код 1236 - светло сина
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Атрактивен дамски топ в червено - код 5610
  Топ - код 5610 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Елегантен дамски топ в бежово - код 1095
  Топ - код 1095
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 11632 - розова
  Блуза - код 11632 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дамски топ в светлосиньо с къдрички - код 4369
  Топ - код 4369
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Јакна - код 0585 - 1
  Јакна - код 0585 - 1
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 4.639,71
 9. Сако - код 2113
  Сако - код 2113
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Тренерки - код 0601 - црвена
  Тренерки - код 0601 - црвена
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71