-33%

Јакна - код 120 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37406
-33%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11881 - светло сина
  Фустан - код 11881 - светло сина
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Дамски дънки в черно - код 4130
  Фармерки - код 4130 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 3. Топ потник с презрамки в бяло - код 7774
  Топ - код 7774 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Кокетна дамска риза с паднали рамене в червено - код 7126
  Кошула - код 7126 - корали
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 4155 - бело
  Блуза - код 4155 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Фустан - код 6261
  Фустан - код 6261
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Тренерки - код 8177 - бела
  Тренерки - код 8177 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код B575 - ментол
  Код B575 - ментол
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Топ - код 10100 - кремова
  Топ - код 10100 - кремова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Фустан - код 2540 - окер
  Фустан - код 2540 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71