-55%

Јакна - код 365 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38805
-55%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 85 % Полиестер - 15 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код B421 - капучино
  Код B421 - капучино
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Јакна - код 1224 - 1 - црна
  Јакна - код 1224 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Комплет - код 4484 - 1 - бело
  Комплет - код 4484 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Топ - код 6935 - бело
  Топ - код 6935 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Фустан - код 697 - 7 - црна
  Фустан - код 697 - 7 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 7100
  Фустан - код 7100
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фармерки - код 4599 - 1 - сина
  Фармерки - код 4599 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 8. Разкроена дамска пола в синьо - код 7400
  Сукња - код 7400 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Летен дамски сет топ с паднали рамене и къси панталонки с атрактивен десен - код 7355 - 3
  Комплет - код 7355 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Ежедневен дамски сет потник и клин плетиво в черно - код 10077
  Комплет - код 10077 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71