-55%

Јакна - код 384 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38811
-55%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер- 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код B82 - бела
  Код B82 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комплет - код 651 - сиво
  Комплет - код 651 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 11495 - 6 - виолетова
  Блуза - код 11495 - 6 - виолетова
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Код B8 - црвена
  Код B8 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Код 20124 - црна
  Код 20124 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Комплет - код 1512 - кафеава
  Комплет - код 1512 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Кошула - код 0638 - 4 - борда
  Кошула - код 0638 - 4 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 975 - црна
  Блуза - код 975 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 1124 - бело
  Блуза - код 1124 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код B76 - бела
  Код B76 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71