-54%

Јакна - код 463 - камуфлажа - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39285
-54%
Special Price MKD 1.450,00 Регуларна цена MKD 3.190,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Камуфлажа

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортен комплект потник и панталон в масленозелено - код 1578
  Комплет - код 1578
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 8291 - сиво
  Фустан - код 8291 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 81777 - 1 - шарено
  Фустан - код 81777 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 1454 - 4
  Блуза - код 1454 - 4
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Маица - код 2517 - црна
  Маица - код 2517 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Дамска тениска с къдрички в черно с ефектни ръкави - код 4669
  Маица - код 4669 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Маица - код 5865 - жолта
  Маица - код 5865 - жолта
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Код B427 - црна
  Код B427 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Топ - код 2987 - зелена
  Топ - код 2987 - зелена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Фустан - код 2540 - бела
  Фустан - код 2540 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71