Јакна - код 479 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41433-c
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2915 - 4 - корали
  Фустан - код 2915 - 4 - корали
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Тренерки-долен дел - код 5066 - 3 - сиво
  Тренерки-долен дел - код 5066 - 3 - сиво
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Ефектна дамска риза в зелено - код 4169
  Кошула - код 4169 - зелена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 0763 - капучино
  Фустан - код 0763 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Блуза - код 11517 - црвена
  Блуза - код 11517 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Фустан - код 149 - црвена
  Фустан - код 149 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 3107
  Фустан - код 3107
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 11565 - бело
  Блуза - код 11565 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Тренерки - код 11588 - ментол
  Тренерки - код 11588 - ментол
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71