-32%

Јакна - код 498 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40969
-32%
Special Price MKD 1.508,00 Регуларна цена MKD 2.233,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Јакна - код 9161 - 10 - црна
  Јакна - код 9161 - 10 - црна
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 2. Јакна - код 9161 - 9 - црна
  Јакна - код 9161 - 9 - црна
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
Слични производи
 1. Фустан - код 6014 - 2 - шарено
  Фустан - код 6014 - 2 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Код B8 - црвена
  Код B8 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Туника - код 5511 - портокалова
  Туника - код 5511 - портокалова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 3464 - виолетова
  Блуза - код 3464 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код LS563 - кафеава
  Код LS563 - кафеава
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Комбинезон - код 7879 - виолетова
  Комбинезон - код 7879 - виолетова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Маица - код 3567 - црна
  Маица - код 3567 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Код HS-98101 - капучино
  Код HS-98101 - капучино
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 9. Код JZ-1901
  Код JZ-1901
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 8586 - небесно сина
  Фустан - код 8586 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71