Јакна - код 517 - сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37888-c
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Сина

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 2899 - 2 - црна
  Блуза - код 2899 - 2 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Код 10210 - црна
  Код 10210 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Къси дънкови панталонки в светлосиньо - код 4309
  Кратки панталони - код 4309 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 4807
  Фустан - код 4807
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в светлолилаво - код 3525
  Кошула - код 3525
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Топ - код 11551
  Топ - код 11551
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 7. Кошула - код 5578 - 2 - бело
  Кошула - код 5578 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Маица - код 4318
  Маица - код 4318
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Дамска тениска в бежово с голо рамо - код 11771
  Маица - код 11771
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Топ - код 11968 - црна
  Топ - код 11968 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71