Јакна - код 522 - 2 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37276-c
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Стилен дамски гащеризон в бежово - код 1525
  Комбинезон - код 1525
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комплет - код 1469 - 3
  Комплет - код 1469 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 5964 - црна
  Фустан - код 5964 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Код 90144-13 - капучино
  Код 90144-13 - капучино
  Special Price MKD 2.116,71 Регуларна цена MKD 2.696,71
 5. Фустан - код 1233
  Фустан - код 1233
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Маица - код 2923 - 2 - сиво
  Маица - код 2923 - 2 - сиво
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Фустан - код 2286
  Фустан - код 2286
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Тренерки - код 6272
  Тренерки - код 6272
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Фустан - код 1822 - 1 - црна
  Фустан - код 1822 - 1 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 10. Комбинезон - код 6414 - сиво
  Комбинезон - код 6414 - сиво
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71