Јакна - код 522 - 3 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37263-c
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8484 - окер
  Фустан - код 8484 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комплет - код 4152 - 1 - црна
  Комплет - код 4152 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамски топ потник с метални презрамки в черно - код 8826
  Топ - код 8826 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Код P94 - борда
  Код P94 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 7124
  Фустан - код 7124
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 1645 - 4 - виолетова
  Блуза - код 1645 - 4 - виолетова
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Дамски комплект къса блуза и пола рипс в червено - код 45288
  Комплет - код 45288 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 1482 - 5 - бела
  Фустан - код 1482 - 5 - бела
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Маица - код 11711 - црна
  Маица - код 11711 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Тренерки-долен дел - код 0334 - 1
  Тренерки-долен дел - код 0334 - 1
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71