Јакна - код 522 - 4 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37272-c
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 7166 - 2 - бела
  Комплет - код 7166 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Дуксер - код 6269 - 2 - шарена
  Дуксер - код 6269 - 2 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Елек - код 2519 - 1 - бело
  Елек - код 2519 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Дуксер - код 11450 - црна
  Дуксер - код 11450 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 2960
  Фустан - код 2960
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Фустан - код 2856 - бело
  Фустан - код 2856 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Комплет - код 7790 - 1 - бело
  Комплет - код 7790 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Тренерки - код 6949 - небесно сина
  Тренерки - код 6949 - небесно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Дамски топ с къдрички и ефектен гръб в светлосиньо - код 3432
  Топ - код 3432 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Блуза - код 3330
  Блуза - код 3330
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71