-33%

Јакна - код 522 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39036
-33%
Special Price MKD 1.740,00 Регуларна цена MKD 2.610,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код B290
  Код B290
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Комплет - код 6989 - 1 - розова
  Комплет - код 6989 - 1 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамска тениска в бяло - код 4360
  Маица - код 4360 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Бяла тениска с интересен джоб - код 256
  Маица - код 256 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 0629 - 3 - светло сина
  Блуза - код 0629 - 3 - светло сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамска тениска в бяло с апликация - код 4374
  Маица - код 4374 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Блуза - код 9054 - кремова
  Блуза - код 9054 - кремова
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Фустан - код 2856 - црна
  Фустан - код 2856 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Блуза - код 6363 - црна
  Блуза - код 6363 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Блуза - код 3938 - циклама
  Блуза - код 3938 - циклама
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71