-29%

Јакна - код 546 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39334
-29%
Special Price MKD 1.740,00 Регуларна цена MKD 2.465,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2994
  Фустан - код 2994
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Јакна - код 0018 - кафеава
  Јакна - код 0018 - кафеава
  Најниско MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 3.131,71
 3. Фустан - код 4177 - небесно сина
  Фустан - код 4177 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Хеланки - код 21655 - 1 - бело
  Хеланки - код 21655 - 1 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Тренерки - код 4221
  Тренерки - код 4221
  Special Price MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 6. Атрактивен дамски топ с перли в черно - код 6762
  Топ - код 6762 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Панталони - код 6329 - 3 - црна
  Панталони - код 6329 - 3 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Комплет - код 9954 - ментол
  Комплет - код 9954 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Тренерки - код 5583 - борда
  Тренерки - код 5583 - борда
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 10. Блуза - код 45211 - капучино
  Блуза - код 45211 - капучино
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71