-43%

Јакна - код 577 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40987
-43%
Special Price MKD 928,00 Регуларна цена MKD 1.653,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 68% Полиестер - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Јакна - код 2081 - бело
  Јакна - код 2081 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Свободна дамска риза в светлосиньо - код 7293
  Кошула - код 7293
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Боди - код 3313 - 2 - виолетова
  Боди - код 3313 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 165 - црна
  Фустан - код 165 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Тренерки - код 6184 - 1 - црна
  Тренерки - код 6184 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Код 3344 - кафеава
  Код 3344 - кафеава
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Панталони - код 2823 - бело
  Панталони - код 2823 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Код B340 - розова
  Код B340 - розова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Код B336
  Код B336
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Спортски комплет - код 6931 - бело
  Спортски комплет - код 6931 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Код 9988 - портокалова
  Код 9988 - портокалова
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71