-26%

Јакна - код 602 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39375
-26%
Special Price MKD 2.030,00 Регуларна цена MKD 2.755,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Јакна - код 3532 - црна
  Јакна - код 3532 - црна
  Најниско MKD 2.087,71 Регуларна цена MKD 2.667,71
 2. Јакна - код 3536 - црна
  Јакна - код 3536 - црна
  Најниско MKD 2.087,71 Регуларна цена MKD 2.667,71
 3. Јакна - код 1033 - 1 - црна
  Јакна - код 1033 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.972,00
 4. Јакна - код 3535 - црна
  Јакна - код 3535 - црна
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
Слични производи
 1. Дуксер - код 4242 - розова
  Дуксер - код 4242 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Код AC1005 - жолта
  Код AC1005 - жолта
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 3. Фустан - код 2428 - црна
  Фустан - код 2428 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 1317 - окер
  Фустан - код 1317 - окер
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Фустан - код 0060 - бело
  Фустан - код 0060 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Блуза - код 5191 - светло сина
  Блуза - код 5191 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Комбинезон - код 5121 - путер зелена
  Комбинезон - код 5121 - путер зелена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 8. Јакна - код 7745 - кафеава
  Јакна - код 7745 - кафеава
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Кошула - код 657 - циклама
  Кошула - код 657 - циклама
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Блуза - код 753 - ментол
  Блуза - код 753 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71